Przedsiębiorstwo Turystyczno Usługowo Handlowe WANBEST powstało w lutym 2000 roku, kiedy to dwoje przyjaciół Marian Wantulok i Sebastian Bestrzyński postanawiają wspólnie, na zasadzie współpracy, działać w branży przewodnickiej.

Nazwa firmy jest wynikiem połączenie pierwszych liter nazwisk.
Firma w formie spółki działała do roku 2003, po czym z przyczyn niezależnych musiało dojść do jej rozwiązania, ale nadal funkcjonuje jako firma jednoosobowa.
Obecnie Sebastian pracuje jako doradca finansowy, a jego żona Monika zajmuje się domem /oboje przewodnicy górscy/. Marian oprócz pracy zawodowej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Cieszynie jest czynnym przewodnikiem górskim.

Działalność Firmy polega na obsłudze przewodnickiej wycieczek pieszych i autokarowych, adresowanych dla grup, (wycieczek zakładowych, szkolnych) jak i klientów indywidualnych.
Zajmujemy się również obsługą imprez turystycznych takich jak rajdy górskie, kuligi i innych dostosowanych do potrzeb klienta.
Nasz teren działania obejmuje głównie Beskid Śląski z bazą turystyczno - wypoczynkową Ustronia i Wisły, ale działamy też na terenie Żywiecczyzny.

  • descriptionGaleria - Wiosna
  • descriptionGaleria - Lato
  • descriptionGaleria - Jesień
  • descriptionGaleria - Zima